Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zrůdičky, můj seznam smrti a další k zlosti věci...

18. 1. 2009
Uách, pokud máte dobrou náladu, tak to nečtěte.
Pokud máte škodolibou náladu, směle do toho. Jak víte, ironie a sarkasmus, to je moje. *in love*
Pokud máte špatnou náladu, klidně přečtěte a zchlaďte si žáhu v komentáři pod tímto příspěvkem. :o)

Zrůdičky...
Co si pod tímto pojmem normální a obyčejný čtenář představí? Možná něco na způsob mimozemské formy života, co byla tvůrci příšerné zohyzdněna, možná nějakou lidskou osobu, co spadla do kádě s kyselinou.
Co se ale pod tímto pojmem skrývá doopravdy?
Zrůdičky je souhrný název pro uživatele jednoho bájo fórka, kam chodím, kteří jsou:
- mladí
- blbí
- drzí
Nemám ráda lidi, kterým musí člověk jednu věc opakovat desetkrát. Možná to ten dotyčný opravdu nepochopí, s větší pravděpodobností to ale dělá schválně.
Jakmile se totiž taková sorta uživatelů objeví na vašem oblíbeném fóru, pozor na ně, mezi ně a sebe vložit plexisklo a pro jistotu na sebe navléct blbovzdornou vestu.
Trpělivost růže přináší.
Několik ne zrovna pochvalných příspěvků, kdy to myslíte dobře, protože některá pravidla se dodržují už z principu (pravidla českého pravopisu jsou všem dobře známá...) a některá jsou dána adminy, vám mohou přinést tak akorát pověst osiny v zadku, která vám všechnu legraci zakáže. A jak na tu osinu? Udělat si z ní co největší legraci.
Nesnáším tě! Říkám to veřejně a je mi jedno, že si to přečteš! Nesnáším to, že si ze mě utahuješ na obou fórech, kde jsem!!! Já jsem to myslela dobře!
Jsem hlupák, že se hned bavím s každou mladou krví, co k nám zavítá. Chmpf!
Řekly a řekli jste si o to! Už aby se vrátil Wontik a vytřepal vám kožich ještě jednou!
Phoebe, do toho!
Dobře, *oddychla si*
To byly zrůdičky. :o)

Další sortou velmi příjemných lidí jsou perlorodky, ze kterých se navíc ještě vyklubou zlatokopky.
Ani náhodou, drahoušku Geniální, nepočítej s tím, že má kritika bude milá a něžná jako vždy. Rozhodla jsem se odložit sametové rukavičky, nejsem Subaru, a  říkat mladým autorům po pravdě, co mohou zlepšit a jak to na mě působí.
Že jsem si na tobě zasedla? Ehm, dobře, omlouvám se. Při otloukání některých rad o tvou hlavu budu něžná jako Seishiro, když po telefonu připravuje dívku o rozum.

Oh, můj seznam smrti, hahaha! *ďábelský smích*
1. položka: vedoucí... Nebudu více rozebírat. :o)
2. položka: jeden ze Čtyřlístku. Příště, drahá kamarádko, bychom byly raději, kdybys nám aspoň dala vědět, co se na nás chystá a neházela nás do neznámých vod. Navíc, upozornění pro všechny, co se se mnou chtějí kamarádit, nesnáším, když se můj kontakt ocitne u cizích osob (a když mi představovaná osoba nepodá ruku, že Šváro... *chechtá se* ).
3. položka: Ančí, Ančí, Ančí, už jsem ti výše napsala svoje.
4. položka: Kamui? O:-) Dobře, to byla provokace. :o)

*usedavě pláče* Fňuk, cítím se, jako kdybych přišla o domov. :o( Ani na jednom z mých milovaných diskuzních fór se necítím dobře. :o(
Uchm, Seishiro, pojď si pro ně, pojď si pro ně, zlostnice! Hezky si s nimi zahraj "na třešňovou" a nezapomeň jim ukázat, k čemu se mohou hodit stužky, nejen k poslechu hudby se Subaru! *tato představa je velmi krásná, usmívá se*
Nu, někdy přijdou chvilky, kdy se nám tam vloudí šotci, ale těší mě jedna jediná věc. Ti, kteří jsou skvělí, jsou skvělí pořád a já jsem poučená.
Žádné ťuťuňuňu s dětičkama, co po oslovení "dítko" nadávají, že dítka vůbec nejsou. Takoví lidé jsou... hm, jak to říct. Ne, pokud si člověk neumí dělat legraci i ze sebe, je ztracen. :o)

Dobře, konec mého fňukání...
Potřebovala jsem se vypsat, protože jsem z toho již nějaký ten dník smutná. :o)
Ulevilo se mi?
Ne!
Uleví se mi?
Jo!
Kdy?
Až bude všechno tak, jak má, až Kurda bude v náručí Vanezově krásně vrnět a Seishiro a Subaru budou spolu i přes ty pracovní odlišnosti žít šťastně až na věky. :o)
Nj, sny jsou holt sny a jak řekl otec: "Když ty si žiješ v tom svém imaginárním světě."

Nabídka vypsání, pokud vás taky něco namíchlo, platí. ;o)
Domluvil jsem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Souhlas! :o)

(Silmarilien-Palantírilien, 20. 1. 2009 6:51)

Tedy Kájí, člověk dva dny nezkontroluje, jestli tu náhodou něco nového nepřibylo, a hned toho má na dočítání... ehm, tři články. :D
Zrůdičky mě pobavily -> první myšlenka u mě, někdo, kdo spadl do kyseliny. :D Ale tvá definice se mi líbí mnohem, mnohem víc. :ROFL: Vystihla jsi to opravdu skvěle.

Uch, co to čtu, tobě není volno už ani na šem DS fórku? A další překvapení - sama nevím, jak jsem na to přišla, ale měla jsem za to, že ty a Anča jste... hmm... něco jako kamarádky? :oops: Každopádně tvůj postoj chápu.

Ad Geniální: pobavila jsi mě. Myslím, že tenhle článeček si vytisknu spolu s tím Phoebiným. :D